Organizátori

Bugy

Ondrej Bogár Už od roku 2007 organizuje PIKOFYZ a vedúcuje na sústredeniach. Popri organizovaní Festivalu je doktorandom na FMFI UK a študuje fyziku plazmy. A čo robí na festivale? Spolu s kamarátmi ho vymyslel a teraz sa snaží robiť všetko potrebné pre to, aby aj jeho tretí ročník prebehol aspoň tak úspešne ako prvé dva. Obľubuje horskú turistiku, palacinky a rád číta. Baví ho sci-fi a fantasy ale rád si pozrie aj nejaký starý čiernobiely film.

Andrej Farba

Andrej Farba Minulý rok ste ho mohli vidieť v roli porotcu. Na fyzikálne filmy sa pozeral svojim odborným okom filmára. Tento rok sa ale rozhodol pozerať na festival aj z druhej strany a stal sa z neho organizátor. Prečo vlastne? Fyziku a vedu má rád od strednej školy, tak prečo nepodporiť projekt kde sa spája fyzika a film? Vo svojom voľnom čase rád cestuje alebo si pozrie film od filmových vzorov ako S. Spielberg, Q. Tarantino či E. Kustrica.

Ada

Adriána Hanešová Rada vyhľadáva zaujímavé projekty a ľudí, ktorí dokážu inšpirovať. Tak objavila aj P-MAT a jeho festival F3. Verí, že spolu s Máriou a Sofiou úspešne zvládnu jeho mediálne a marketingové záležitosti. Je rojkom a rada uskutočňuje svoje sny. Okrem štúdia marketingu často behá po lese, číta a píše básne.

Peto

Peter Jančár K F-trojke sa dostal ako “slepé kura k zrnu” a prischla mu technika (zvuk, video, baterky). Okrem získavania skúseností a spoznávania nových ľudí v radoch organizátorov, učí fyziku na BILGYMe a je doktorandom na FMFI UK (Teória vyučovania fyziky). Po festivale, keď bude mať voľno, si rád sadne na bike, vyvetrá hlavu v horách a ugriluje niečo na záhrade. A filmy? Je to KLASIK. :)

Page 1 of 3 | Next page