Organizátori 2015

Bugy
Ondrej Bogár
Už od roku 2007 organizuje PIKOFYZ a vedúcuje na sústredeniach. Popri organizovaní Festivalu je doktorandom na FMFI UK a študuje fyziku plazmy. A čo robí na festivale?
Spolu s kamarátmi ho vymyslel a teraz sa snaží robiť všetko potrebné pre to, aby aj jeho tretí ročník prebehol aspoň tak úspešne ako prvé dva. Obľubuje horskú turistiku, palacinky a rád číta. Baví ho sci-fi a fantasy ale rád si pozrie aj nejaký starý čiernobiely film.
Andrej Farba
Andrej Farba
Minulý rok ste ho mohli vidieť v roli porotcu. Na fyzikálne filmy sa pozeral svojim odborným okom filmára. Tento rok sa ale rozhodol pozerať na festival aj z druhej strany a stal sa z neho organizátor. Prečo vlastne? Fyziku a vedu má rád od strednej školy, tak prečo nepodporiť projekt kde sa spája fyzika a film? Vo svojom voľnom čase rád cestuje alebo si pozrie film od filmových vzorov ako S. Spielberg, Q. Tarantino či E. Kustrica.
Ada
Adriána Hanešová
Rada vyhľadáva zaujímavé projekty a ľudí, ktorí dokážu inšpirovať. Tak objavila aj P-MAT a jeho festival F3. Verí, že spolu s Máriou a Sofiou úspešne zvládnu jeho mediálne a marketingové záležitosti. Je rojkom a rada uskutočňuje svoje sny. Okrem štúdia marketingu často behá po lese, číta a píše básne.
Peto
Peter Jančár
K F-trojke sa dostal ako “slepé kura k zrnu” a prischla mu technika (zvuk, video, baterky). Okrem získavania skúseností a spoznávania nových ľudí v radoch organizátorov, učí fyziku na BILGYMe a je doktorandom na FMFI UK (Teória vyučovania fyziky). Po festivale, keď bude mať voľno, si rád sadne na bike, vyvetrá hlavu v horách a ugriluje niečo na záhrade. A filmy? Je to KLASIK. :)
Sofia
Sofia Kósová
Matematika ani fyzika nepatrili medzi jej obľubené predmety na gymnáziu. Náročnejšie levely v týchto vedách necháva na väčších machrov. Študuje marketingovú komunikáciu, čo je aj jej oblasť pôsobenia na tomto projekte. Jej úlohou bude o všetkom podávať informácie. Vo voľnom čase rada fotí, pozrie si dobrý film staršieho aj novšieho dáta a hlavne komunikuje s ľuďmi.
Peta
Petra Slimáková
Študuje marketing, ale baví ju len ak sa týka pekných a milých vecí. F3 medzi také patrí. Tento festival vidí ako príležitosť dozvedieť sa viac o fascinujúcich zákutiach fyziky či nabrať praktické marketingovo-komunikačné zručnosti. Má slabosť na francúzštinu, rada číta, kupuje darčeky a couchsurfuje.
Panda
Martin Svetlík
V P-MATe dobrovoľníči asi od roku 2004 a už v ňom robil skoro všetko, tak prečo nie filmový festival? Na starosti má web a vyjadruje sa k technickým otázkam. Vo voľnom čase si rád zašportuje, prečíta dobrú knihu alebo pozrie nejaký ten filmík, a nevynechá ani príležitosť vedúcovať na sústredení Pikomatu či Pikofyzu. Najnovšie sa dal na horolezectvo (zatiaľ len na indoorovej stene).
Maria
Mária Vlachynská
Okrem organizovania festivalu si vo voľnom čase rada zabehá so psom, zahrá na gitare alebo pozrie dobrý seriál. Je žiačkou Gymnázia na BIlíkovej ulici a v budúcnosti by chcela študovať architektúru alebo dizajn.
Danka
Dana Retová
V rokoch 2012-2014 bola riaditeľkou neziskovej organizácie P-MAT. Povinnosti z festivalu vymenila za povinnosti mamičky. Vo voľnom čase rada lezie po skalách, cestuje, trávi čas v prírode, lyžuje, chodí po festivaloch a organizuje TEDxBratislava, konferenciu, ktorá sa snaží šíriť myšlienky hodné šírenia.