Organizátori 2015

Sofia

Sofia Kósová Matematika ani fyzika nepatrili medzi jej obľubené predmety na gymnáziu. Náročnejšie levely v týchto vedách necháva na väčších machrov. Študuje marketingovú komunikáciu, čo je aj jej oblasť pôsobenia na tomto projekte. Jej úlohou bude o všetkom podávať informácie. Vo voľnom čase rada fotí, pozrie si dobrý film staršieho aj novšieho dáta a hlavne komunikuje s ľuďmi.

Peta

Petra Slimáková Študuje marketing, ale baví ju len ak sa týka pekných a milých vecí. F3 medzi také patrí. Tento festival vidí ako príležitosť dozvedieť sa viac o fascinujúcich zákutiach fyziky či nabrať praktické marketingovo-komunikačné zručnosti. Má slabosť na francúzštinu, rada číta, kupuje darčeky a couchsurfuje.

Panda

Martin Svetlík V P-MATe dobrovoľníči asi od roku 2004 a už v ňom robil skoro všetko, tak prečo nie filmový festival? Na starosti má web a vyjadruje sa k technickým otázkam. Vo voľnom čase si rád zašportuje, prečíta dobrú knihu alebo pozrie nejaký ten filmík, a nevynechá ani príležitosť vedúcovať na sústredení Pikomatu či Pikofyzu. Najnovšie sa dal na horolezectvo (zatiaľ len na indoorovej stene).

Maria

Mária Vlachynská Okrem organizovania festivalu si vo voľnom čase rada zabehá so psom, zahrá na gitare alebo pozrie dobrý seriál. Je žiačkou Gymnázia na BIlíkovej ulici a v budúcnosti by chcela študovať architektúru alebo dizajn.

Danka

Page 2 of 3 | Previous page | Next page