FFF-mensie-003

Organizátori 2013

Bugy
Ondrej Bogár
Už od roku 2007 organizuje PIKOFYZ a vedúcuje na sústredeniach. Popri organizovaní Festivalu je doktorandom na FMFI UK a študuje fyziku plazmy. A čo robí na festivale?
Spolu s kamarátmi ho vymyslel a teraz sa snaží robiť všetko potrebné pre to, aby jeho prvý ročník úspešne prebehol. Obľubuje horskú turistiku, palacinky a rád číta. Bavi ho sci-fi a fantasy ale rád si pozrie aj nejaký starý čiernobiely film.
Ada
Adriána Hanešová
Rada vyhľadáva zaujímavé projekty a ľudí, ktorí dokážu inšpirovať. Tak objavila aj P-MAT a jeho festival F3. Verí, že spolu s Máriou a Sofiou úspešne zvládnu jeho mediálne a marketingové záležitosti. Je rojkom a rada uskutočňuje svoje sny. Okrem štúdia marketingu často behá po lese, číta a píše básne.
Peto
Peter Jančár
Nie je členom P-MATu a k F-trojke sa dostal ako “slepé kura k zrnu” a prischla mu technika (zvuk, video, baterky). Okrem získavania skúseností a spoznávania nových ľudí v radoch organizátorov, učí fyziku na BILGYMe a je doktorandom na FMFI UK (Teória vyučovania fyziky). Po festivale, keď bude mať voľno, si rád sadne na bike, vyvetrá hlavu v horách a ugriluje niečo na záhrade. A filmy? Je to KLASIK. :)
Sofia
Sofia Kósová
Nie je členkou P-MATu, kedže matematika ani fyzika nepatrili medzi jej obľubené predmety na gymnáziu. Náročnejšie levely v týchto vedách necháva na väčších machrov. Študuje marketingovú komunikáciu, čo je aj jej oblasť pôsobenia na tomto projekte. Jej úlohou bude o všetkom podávať informácie. Vo voľnom čase rada fotí, pozrie si dobrý film staršieho aj novšieho dáta a hlavne komunikuje s ľuďmi.
Danka
Dana Retová
Od roku 2012 je riaditeľkou neziskovej organizácie P-MAT. Na F3-jke má na starosti inštitucionálne zabezpečenie, zmluvy, rozpočet, komunikáciu so sponzormi a partnermi. Vo voľnom čase rada lezie po skalách, cestuje, trávi čas v prírode, lyžuje, chodí po festivaloch a organizuje TEDxBratislava, konferenciu, ktorá sa snaží šíriť myšlienky hodné šírenia.
Panda
Martin Svetlík
V P-MATe dobrovoľníči asi od roku 2004 a už v ňom robil skoro všetko, tak prečo nie filmový festival? Na starosti má web a vyjadruje sa k technickým otázkam. Vo voľnom čase si rád zašportuje, prečíta dobrú knihu alebo pozrie nejaký ten filmík, a nevynechá ani príležitosť vedúcovať na sústredení Pikomatu či Pikofyzu.
Maria
Mária Vlachynská
Je najnovšou členkou P-MATu a okrem organizovania festivalu si vo voľnom čase rada zabehá so psom, zahrá na gitare alebo pozrie dobrý seriál. Je žiačkou Gymnázia na BIlíkovej ulici a v budúcnosti by chcela študovať architektúru alebo dizajn.