Organizátori 2013

Bugy

Ondrej Bogár Už od roku 2007 organizuje PIKOFYZ a vedúcuje na sústredeniach. Popri organizovaní Festivalu je doktorandom na FMFI UK a študuje fyziku plazmy. A čo robí na festivale? Spolu s kamarátmi ho vymyslel a teraz sa snaží robiť všetko potrebné pre to, aby jeho prvý ročník úspešne prebehol. Obľubuje horskú turistiku, palacinky a rád číta. Bavi ho sci-fi a fantasy ale rád si pozrie aj nejaký starý čiernobiely film.

Ada

Adriána Hanešová Rada vyhľadáva zaujímavé projekty a ľudí, ktorí dokážu inšpirovať. Tak objavila aj P-MAT a jeho festival F3. Verí, že spolu s Máriou a Sofiou úspešne zvládnu jeho mediálne a marketingové záležitosti. Je rojkom a rada uskutočňuje svoje sny. Okrem štúdia marketingu často behá po lese, číta a píše básne.

Peto

Peter Jančár Nie je členom P-MATu a k F-trojke sa dostal ako “slepé kura k zrnu” a prischla mu technika (zvuk, video, baterky). Okrem získavania skúseností a spoznávania nových ľudí v radoch organizátorov, učí fyziku na BILGYMe a je doktorandom na FMFI UK (Teória vyučovania fyziky). Po festivale, keď bude mať voľno, si rád sadne na bike, vyvetrá hlavu v horách a ugriluje niečo na záhrade. A filmy? Je to KLASIK. :)

Sofia

Sofia Kósová Nie je členkou P-MATu, kedže matematika ani fyzika nepatrili medzi jej obľubené predmety na gymnáziu. Náročnejšie levely v týchto vedách necháva na väčších machrov. Študuje marketingovú komunikáciu, čo je aj jej oblasť pôsobenia na tomto projekte. Jej úlohou bude o všetkom podávať informácie. Vo voľnom čase rada fotí, pozrie si dobrý film staršieho aj novšieho dáta a hlavne komunikuje s ľuďmi.

Page 1 of 2 | Next page