Organizátori 2014

Sofia

Sofia Kósová Nie je členkou P-MATu, kedže matematika ani fyzika nepatrili medzi jej obľubené predmety na gymnáziu. Náročnejšie levely v týchto vedách necháva na väčších machrov. Študuje marketingovú komunikáciu, čo je aj jej oblasť pôsobenia na tomto projekte. Jej úlohou bude o všetkom podávať informácie. Vo voľnom čase rada fotí, pozrie si dobrý film staršieho aj novšieho dáta a hlavne komunikuje s ľuďmi.

Mari

Mari Pavelková Študuje v Trnave Aplikované mediálne štúdiá, no venuje sa dizajnu a ilustráciám. Má rada jednoduchosť a farby, ktoré vdychujú veciam život. Riadi sa heslom, že dizajn by nemal byť len pekný ale aj použiteľný. Keď jej zvýši trocha voľného času, maľuje, behá v lese alebo číta zaujímavú knižku. Na starosti má dizajnovú stránku festivalu.

Danka

Dana Retová Od roku 2012 je riaditeľkou neziskovej organizácie P-MAT. Na F3-jke má na starosti inštitucionálne zabezpečenie, zmluvy, rozpočet, komunikáciu so sponzormi a partnermi. Vo voľnom čase rada lezie po skalách, cestuje, trávi čas v prírode, lyžuje, chodí po festivaloch a organizuje TEDxBratislava, konferenciu, ktorá sa snaží šíriť myšlienky hodné šírenia.

Panda

Martin Svetlík V P-MATe dobrovoľníči asi od roku 2004 a už v ňom robil skoro všetko, tak prečo nie filmový festival? Na starosti má web a vyjadruje sa k technickým otázkam. Vo voľnom čase si rád zašportuje, prečíta dobrú knihu alebo pozrie nejaký ten filmík, a nevynechá ani príležitosť vedúcovať na sústredení Pikomatu či Pikofyzu. Najnovšie sa dal na horolezectvo (zatiaľ len na indoorovej stene).

Page 2 of 3 | Previous page | Next page